آکولاد

اینجا مَن فقط ثبت میکنم گاهی آنچه در ذهنم می گُذرد.

آکولاد

اینجا مَن فقط ثبت میکنم گاهی آنچه در ذهنم می گُذرد.

  • ۰
  • ۰

اینجانب عصر متعددی را صرف تست گونه ای از اتوماسیون در آنجا کردم و از آن جا که از لحاظ تجربه ، یک‌سری خصوصیت اساسی موجود است که می بایست هنگام گزینش یک ربات ایمن به جستجوی آن‌ها بپردازید. در اینجا مهم‌ترین موردها روایت شده میباشد: سرعت کار اتومات: اینستاگرام برای تعداد دفعاتی که یک اکانت کاربری می‌تواند یک کار انجام دهد (مانند ، لحاظ ، اظهار حیث ، DM) در بازه زمانی یک ساعت گذشته از درفش گذاری تحت عنوان اسپم (محدودیت ها را دنبال می‌نماید) محدود نموده است (به عنوان مثال ، 200 دنباله در یک ساعت). درصورتی که نمی دانید این محدودیت ها چه است و شخصاً سرعت کار ربات خویش را اتومات میکنید ، اکانت خویش را در معرض خطر قرار می دهید. اینستاگرام این محدودیت ها را وقف عام مردم نهفته نگه می‌دارد ، البته گروه های شایسته ترین اپلیکیشن اتوماسیون آن را تحت عنوان بخشی از شغل ها خویش می‌دانند که محدوده کار اینستاگرام چه چیزی است و مطمئن میشوند که مشتریانشان از بالای آنان عبور نمیکنند (در شرایطی‌که مشتریانشان درفش دار میباشند) تحت عنوان اسپم ، آنان مشتری و پول را از دست میدهند). به همین عامل مدام می بایست از قابل انعطاف افزاری به کارگیری نمائید که دارنده سرعت کار داخلی میباشد که برای شما تهیه میشود تا اطمینان نتایج فرمائید که اکانت شما از حد مجاز اینستاگرام نمی رود. ارائه دهندگان اتوماسیون که‌این قابلیت و امکان را ندارند ، نمی توانند مشکلی برای قرار دادن فعالیت در لحاظ بگیرند تا اکانت شما از درفش گذاری در امان باشد و اینجانب سفارش نمیکنم از آنان به کار گیری فرمائید خرید و تهیه و تنظیم بدون‌پول اکانت VPN برای اکانت کاربری خویش: رویکرد دیگری که اینستاگرام از اکانت های اسپم یا این که غیر دارای اعتبار درفش گذاری می نماید از روش نشانی های IP آنهاست. اینستاگرام بازدارنده انجام برخی از حسابها (پسندیدن ، موردها ذیل) می گردد چون سرویس ها اتوماسیون در به کارگیری از نشانی IP و حالت مکانی مختلف از نشانی شما ، وارد اکانت شما می گردند. در‌صورتی‌که در زمان داشتن خدمت اتوماسیون ، مرتباً از تلفن خویش استعمال می‌کنید و از یک IP متعدد به کار گیری می‌کنید ، اینستاگرام به احتمال زیاد از شما درفش می‌گیرد. در شرایطی که ارائه دهنده سرویس ها اتوماسیون شما هنگام نام نویسی یک پروکسی مخصوص ارائه نمی دهد ، به احتمال زیاد از اینستاگرام درفش میگیرید. از این خطر به کار گیری نکنید و مطمئن گردید که خدمت باتومی که شما گزینش میکنید یک پروکسی ارائه می‌دهد.

اگر تا به حال درباره پروکسی (یا VPN) نشنیده اید ، در اینجا یک راهنمای برای درک نحوه کار آنها وجود دارد. به نظر پیچیده است ، اما اینطور نیست. اگر به دنبال یک پروکسی خوب هستید ، Luminati یک پروکسی خاص در اینستاگرام دارد که از همین الان بهترین نتیجه را برای اکثر مردم کسب می کند. من همچنین مشخص کرده ام که کدام یک از خدمات پیشنهادی یکی را ارائه می دهد.
یک تیم قابل اعتماد و متعهد که به خدمات خوب مشتری اهمیت می دهد: اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید ، ایجاد یک شرکت نرم افزاری جدید اتوماسیون اینستاگرام کار سختی نیست. به همین دلیل است که تعداد جدیدی از این موارد وجود دارد که تمام مدت در آن ظاهر می شوند و می روند. شما نمی خواهید اطلاعات خود را با انتخاب یک نرم افزار اتوماسیون جدید که احتمالاً 2 ماه از کار آن متوقف می شود ، در معرض خطر قرار دهید. بنابراین برای اینکه مطمئن شوید که در دست خوبی نیستید ، توصیه می کنم ارائه دهندگان نرم افزاری را انتخاب کنید که دارای سابقه طولانی و اثبات شده و همچنین تیم خدمات پسند و مفید مشتری هستند.

در صورتی‌که ارائه دهنده اپلیکیشن متبوع شما سرویس ها فردی سازی گردیده مشتری را ارائه نمی دهد ، بعید به حیث می‌رسد آن‌ها به شما یاری می‌کنند تا هر مشکلی را که می بایست در خط فیس دهد ، عیب یابی نمایید ... مؤثرترین و ایمن ترین سرویس ها Bot Botory: در حال حاضر که میدانید خصوصیت هایی را که بایستی درپی آن باشید ، در تحت سرویس ها قابل انعطاف افزاری اتوماسیون اینجانب تست کرده ام که خیر صرفا دارنده خصوصیت های نقل شده در صدر می باشند بلکه به احتمال زیاد سریعترین رویش را نیز تولید می‌نمایند: (Btw ، اینجانب این بخش از نوشته‌علمی را به صورت مکرر تغییر و تحول می دهم ، چون اینستاگرام تمام وقت عوض می شود و این تأثیر می‌گذارد که کدام خدمات مؤثرترین می‌باشند. اکنون ، اینستاگرام تغییرات جدیدی را اجرا نموده است که اکثر ارائه دهندگان اتوماسیون نتوانسته اند با آن‌ها سازگار شوند. این بدان معنا میباشد که طولانی تر در حالتی‌که ارائه دهنده bot شما برای شما عمل نمی نماید ، مطمئن گردید که برای به روزرسانی درباره‌ی آخری اپلیکیشن اتوماسیون اینجانب تلاش می‌کنم اینجا را ارزیابی فرمائید. همینطور در حالتی‌که یک ارائه دهنده bot را آزمون فرمائید و آن را انجام دهید. فعالیت نمی نماید ، اینجانب پیشنهاد می‌کنم تا هنگامی که کسی را پیدا فرمائید که برای شما موءثر باشد ، همت نمائید موردها تازه را ادامه دهید. ارائه دهندگان ربات های متعدد برای اکانت های گوناگون عمل خواهند کرد. نهایی به روزرسانی ماه مه ، 2020) 1. شایسته ترین قیمت: اپلیکیشن: اینگرامر ارزش: از 57 دلار / ماه آغاز می شود. دارنده سرعت عمل اتومات میباشد: آری ، آن‌ها عملکردی با سرعت فعالیت خود کار دارا هستند. خرید و فعال‌سازی مجانی پروکسی: آری ، در اپلیکیشن گنجانیده شده‌است. چرا این کارآمد و ایمن میباشد: بعداز زمان طولانی کارآمد بودن ، ولی ذیل تأثیر تغییرات اینستاگرام در وسط سال 2019 ، اینگرامر مدتی استراحت کرد تا رویکرد حلی برای تشخیص اینستاگرام پیدا نماید. آن‌ها 6 ماه طولانی شد ولی آنان تاکنون با یک خدمت اتوماسیون مؤثر برنگشته اند ، ولی مهمتر از آن ، تیم ای از ابزارهای نو ارزشمند اینستاگرام که در سرویس ها آنان گنجانده شده‌است. آن‌ها توابع جدیدی مانند یک تماشاچی قصه طولانی تر کرده اند (که قادر است سبب تولید ترافیک قابل توجهی نیز شود چون داستانها در اینستاگرام قابل مشاهده خیس می‌باشند) برنامه ریز محتوا و اتوماتیک ، مدیریت DM ، ژنراتور هشتگ ، آنالایزر پروفایل و بارگیری محتوا ، تمامی در 57 دلار درج شده‌است. / برچسب ارزش با اعتنا به سرویس ها مشتری هنوز بسیار پاسخگو ، به کار گیری راحت و ابزار گسترده ای ، آن ها شایسته ترین سرویس ها اتوماسیون گرانبها را در بازار اکنون در آن سوی مرز دارید در حالتی که به‌دنبال بیشتراز اتوماسیون می‌باشید. Runners Up: فعلا ، هیچ خدمتی نیست که تمام این ابزارها را ارائه دهد ، این ارزش میباشد ، ولی اینجانب مراقب مورد های دیگر هستم.

Hit Instagram Accounts Reveal What Celebs Look Like Without FaceTune

 

  • ۹۹/۰۲/۱۵
  • آکو لاد

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی